2 Ağustos 2012 Perşembe

Crack Nasıl Yapılır ? Resimli ve Videolu Anlatım
Örneğin Nfs Most Wanted kurduk. Onun içinden çıkan crack dosyasını da rar dan çıkarıyoruz ve oyunun exe dosyasını kopyalıyoruz. Eğer oyunun exe dosyasından başka bilmediğiniz dosyalar varsa onları da kopyalamayı unutmayın.


Kurmuş olduğumuz oyunun masa üstündeki kısayoluna sağ tıklıyoruz ve özellikler diyoruz, karşımıza çıkan iletide hedef bul u tıklıyoruz ve oyunun dosyalarını açıyoruz. Her oyunda hedef bul dediğinizde sizi oyunun exe sine götürmeyebilir. Hedef buldan sonra tek yapacağınız oyunun kurulu dosyaları içinde kopyaladığınız dosyanın aynısını bulmak ve onun üzerine yapıştırmak.Açtığınızda o dosyayı seçili olarak göreceksiniz. Boş biyere tıklıyoruz ve crack dosyamızı buraya yapıştırıyoruz. İkisi aynı olduğu için üstüne yazıcaksınız. Tamam dedikten sonra oyununuz cracklanmış oldu. İlla hedef bul demeye gerek yok oyunu kurduğunuz klasöre örneğin atıyorum C: sürücüsünde program files dan oyunun klasörüne crack ı atabilirsiniz.Bu dosyadan var üzerine yazıyımmı diye soracaktır tamam diyerek üzerine kayıt edin aynı işlem olacaktır. Sormazsa oyunun exe dosyası orda değildir başka dosyalarda arayın, zaten oyunun simgesini göreceksiniz crack yapılacak dosyada. İyi eğlenceler.Crack Klasörünün içindeki dosyayı kopyalayıp oyunu kurdugunuz klasörün içine yapıştırın videodaki gibi


SerKan Uysal
SerKan Uysal

This is a short biography of the post author. Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus nullam quis ante maecenas nec odio et ante tincidunt tempus donec.